Edirne Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Canalp: “Edirne’de büyük yol katedildi”

EDİRNE VALİSİ EKREM CANALP, KORONAVİRÜS SALGINIYLA MÜCADELE ÇERÇEVESİNDE, İL GENELİNDE UYGULANAN AŞILAMA ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ. EDİRNE’DE BÜYÜK MESAFE KAYDEDİLDİĞİNİN ALTINI ÇİZEN CANALP, VATANDAŞLARI AŞI OLMAYA ÇAĞIRDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Canalp: “Edirne’de büyük yol katedildi”
213 views
01 Haziran 2021 - 19:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Edirne Valisi Ekrem Canalp, korona virüs salgınıyla mücadele çerçevesinde, il genelinde uygulanan aşılama çalışmaları hakkında bilgi verdi. Edirne’de büyük mesafe kaydedildiğinin altını çizen Canalp, vatandaşları aşı olmaya çağırdı.

Edirne’de yürütülen aşılama çalışmalar ve bunlara ilave çalışmalar ile birlikte yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Vali Canalp, “Pandemiyle ilgili önümüzdeki dönemde ülke olarak rahat edebilmemizin yolu ve yöntemi, yoğun aşılamadan geçiyor” dedi.

Vali Canalp, şu ifadeleri kullandı:

“Köylerimizdeki yaşlılarımızın aşıya ulaşılabilirliğini sağlamak için seyyar aşı timlerimizi kurduk ve köylerimizde aşılarımızı yaptık. İkinci olarak bir çağrı merkezi kurarak vatandaşlarımızın soruları olduğu zaman profesyonel ekipler tarafından bu sorular cevaplandırıldı. Uzmanlarımız aşıyla ilgili soruları cevaplandırdı. Bir diğer çalışmamız da, aşı randevusu alamayacak durumda olan vatandaşlarımızı tespit ederek, onları telefon ile arayıp hem bilgilendirme yapıldı hem de kendileri için aşı randevusu almaları sağlandı.”

Aşı randevusunu alan, ancak randevu zamanını geçirmiş olan vatandaşlara yeniden randevu oluşturularak, aşı olmalarının sağlandığını belirten Vali Ekrem Canalp, “Benim bütün Edirnelilerden ricam, pandemiyle ilgili önümüzdeki dönemde ülke olarak rahat edebilmemizin yolu ve yöntemi, yoğun aşılamadan geçiyor. Lütfen bu; toplumsal bir ihtiyaç, hepimizin ortak sorumluluğu olarak düşünülsün ve aşı sırası gelen herkes aşılarını olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.