Edirne Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trakya Üniversitesinden öğrencilerine psikolojik destek

COVİD-19 SÜRECİNDE, EĞİTİM VE ÖĞRETİM SÜREÇLERİNİN KESİNTİYE UĞRAMADAN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLEBİLMESİ İÇİN ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, ÖĞRENCİLERİNE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Trakya Üniversitesinden öğrencilerine psikolojik destek
264 views
28 Ağustos 2020 - 15:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Covid-19 sürecinde, eğitim ve öğretim süreçlerinin kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için önemli işlere imza atan Trakya Üniversitesi, öğrencilerine desteğini sürdürüyor.

Öğrencilerin kişisel gelişimini destekleyen, akademik, sosyal ve kişisel sorunlarını çözmelerine yardımcı olan Trakya Üniversitesi, psikososyal destek hizmetleri kapsamında öğrencilerine online psikolojik mentörlük ve danışmanlık hizmeti verecek.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen Covid-19 salgınının oluşturduğu stresle başa çıkamadığını düşünen öğrenciler, Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından hayata geçirilen çevrimiçi psikolojik destek uygulamasıyla, ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecek. Uygulamayla zor zamanlarında profesyonel destek alabilecekleri uzmana ulaşabilecek öğrenciler, bu sayede salgın sürecinde yaşadıkları zorlukları aşabilme olanağına sahip olacak.

E-posta ve cep telefonu üzerinden randevu sistemi ile gerçekleştirilecek psikolojik mentörlük ve danışmanlık hizmetinde öğrencilere, Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Bölümü Öğr. Gör. Sena Daşkıran destek olacak. Salgın sürecinde stres, korku, kaygı bozukluğu ve uyum sorunu yaşayan öğrencilerle dayanışma içerisinde olacak Klinik Psikolog Öğr. Gör. Sena Daşkıran kişisel gelişim, akademik başarı, motivasyon ve kariyer planlaması konularında da öğrencilere rehberlik edecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.