Edirne Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

‘Trakya Proje Öğreniyor’ projesi hibe almaya hak kazandı

PROGRAM KAPSAMINDA EDİRNE, TEKİRDAĞ VE KIRKLARELİ İLLERİNDEKİ ŞUBE PERSONELİ VE GÖNÜLLÜLERDEN OLUŞAN 80 KİŞİYE EĞİTİM VERİLECEK. YEŞİLAY, EĞİTİM ALAN 3 ŞUBESİ İLE BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELEDE YENİ PROJELER HAYATA GEÇİREREK, SAĞLIKLI NESİLLER VİZYONUNU GÜÇLENDİRMEYİ AMAÇLANIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
‘Trakya Proje Öğreniyor’ projesi hibe almaya hak kazandı
165 views
17 Aralık 2021 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Trakya Proje Öğreniyor” adlı proje, Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projesi Hibesi almaya hak kazandı. Proje kapsamında Tekirdağ ve Kırklareli illerindeki şube personeli ve gönüllülerden oluşan 80 kişiye eğitim verilecek.

Projeye ilişkin protokol, Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi’nde düzenlenen törenle Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Yeşilay Edirne Şube Başkanı Müzekkâ Bayrak tarafından imzalandı. Program kapsamında Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerindeki şube personeli ve gönüllülerden oluşan 80 kişiye eğitim verilecek.

Yeşilay, eğitim alan 3 şubesi ile bağımlılıklarla mücadelede yeni projeler hayata geçirerek, sağlıklı nesiller vizyonunu güçlendirmeyi amaçlıyor. “Trakya Proje Öğreniyor” projesinin Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projesi Hibesi almaya hak kazanmasından dolayı büyük heyecan duyduklarını belirten Yeşilay Edirne Şube Başkanı Müzekkâ Bayrak şunları ifade etti:

“Edirne şubemizin başvuru sahibi olduğu, Tekirdağ ve Kırklareli şubelerimizin de ortaklığında projemizin onaylanmasından heyecan duyuyoruz. Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projesi Hibesi almaya hak kazanan ‘Trakya Proje Öğreniyor’ isimli projemiz vesilesiyle verilecek eğitimler sayesinde şube personeli ve gönüllülerden oluşan katılımcıların proje yazma becerilerinin geliştirilmesi ve şubelerimizin kurumsal kapasitelerinin artırılması bağımlılıkla mücadele çalışmalarımız için çok kıymetli. Verilen eğitimlerle yeni projeler geliştirecek ve Trakya’ya katkılarımızı daha da artıracağız.”

Trakya Bölgesi’nde yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden çalışmalarına destek sağlama amacıyla yürütülen hibe programları kapsamında insan kaynakları ve hizmet kalitesinin geliştirilmesine yönelik eğitim faaliyetleri ile yenilik ve iyi örnek uygulamalarının kuruma transferine yönelik eğitim faaliyetlerine öncelik verilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.