Edirne Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Öğretim elemanlarından sosyal sorumluluk örneği

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ELEMANLARI, ÖRNEK BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNE İMZA ATTI. SOSYAL SORUMLULUK ALANINDAKİ ÖRNEK PROJE VE UYGULAMALARIYLA BİLİNÇLİ VE DUYARLI NESİLLER YETİŞMESİNE ÖNCÜLÜK EDEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NİN ÖĞRETİM ELEMANLARI, İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİN EĞİTİM-ÖĞRETİM HAYATINA DESTEK OLACAK BİR DAVRANIŞ ÖRNEĞİ SERGİLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Öğretim elemanlarından sosyal sorumluluk örneği
153 views
24 Mart 2021 - 12:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trakya Üniversitesi öğretim elemanları, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Sosyal sorumluluk alanındaki örnek proje ve uygulamalarıyla bilinçli ve duyarlı nesiller yetişmesine öncülük eden Trakya Üniversitesinin öğretim elemanları, ilkokul öğrencilerinin eğitim-öğretim hayatına destek olacak bir davranış örneği sergiledi. Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü öğretim elemanları, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesine bağlı Muratlı köyünde bulunan Yunus Emre İlkokuluna kırtasiye malzemeleri ve maske yardımında bulundu.

Yunus Emre İlkokulunun okul yöneticisi ve öğretmenleri ile irtibat kurmalarının ardından 190 öğrencinin ihtiyaçlarını gidermeye yönelik harekete geçen öğretim elemanları, Mersin Turizm Mezunları Derneği (METİOD), Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü ve İstanbul Alibeyköy Lisesi mezunlarının destekleriyle kısa sürede temin ettikleri kırtasiye malzemeleri ile maskeleri, ilkokul öğrencileriyle buluşturdu.

Sağlıklı bir toplum için genç nesillerin sosyal sorumluluk bilincinin gelişmesine ve paylaşmanın önemine inanan öğretim elemanları, STK üyeleri ve mezunların katkılarıyla düzenlenen yardım organizasyonu ile Türkiye’nin geleceği miniklere el uzatan gönüllüler, öğrencilerin eğitim imkânlarının genişlemesine katkıda bulunduğu gibi örnek bir çalışmaya da imza atmış oldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.