Edirne Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ETSO’dan sınır ötesi iş birliği projesi

EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI TARAFINDAN, YAMBOL EUROCLUB WOMEN İŞBİRLİĞİ İLE INTERREG-IPA BULGARİSTAN – TÜRKİYE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ PROGRAMI KAPSAMINDA YÜRÜTÜLEN ECO-WOMAN PROJESİ KAPSAMINDA, PARTNERİMİZ EUROCLUB WOMAN EŞLİĞİNDE EDİRNE’DE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ “BİYOLOJİK VE EKOLOJİK ÜRÜNLERİN ÜRETİMİ” KONULU SINIR ÖTESİ FORUM VE “ULUSLARARASI ORGANİK ÜRÜNLER SERGİSİ” NİN BULGARİSTAN AYAĞINI GERÇEKLEŞTİRMEK ÜZERE 50 KİŞİLİK BİR HEYET İLE YAMBOL’A GİTTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ETSO’dan sınır ötesi iş birliği projesi
296 views
02 Ekim 2020 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Yambol EuroClub Women işbirliği ile Interreg-IPA Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında yürütülen ECO-WOMAN projesi kapsamında, Türk heyet Bulgaristan’ın Yambol kentine gitti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Yambol EuroClub Women işbirliği ile Interreg-IPA Bulgaristan – Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında yürütülen ECO-WOMAN projesi kapsamında, partnerimiz EUROCLUB WOMAN eşliğinde Edirne’de gerçekleştirdiğimiz “Biyolojik ve Ekolojik Ürünlerin Üretimi” konulu sınır ötesi forum ve “Uluslararası Organik Ürünler Sergisi”nin Bulgaristan ayağını gerçekleştirmek üzere 50 kişilik bir heyet ile Yambol’a gitti.

Programın ilk gününde düzenlenen sınır ötesi foruma, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Meclis Başkanı Emre Alp, TOBB Marmara Bölge Temsilcisi ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan, Yambol Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Stoicho Stoichev, EUROCLUB WOMAN Başkanı Tatyana Balachieva, Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, kadın girişimciler, kırsalın doğal pazarı kadınları, proje yararlanıcıları ile Bulgar misafirler katıldı.

Meclis Başkanı Emre Alp, EUROCLUB WOMAN Başkanı Tatyana Balachieva, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan’ın açılış konuşmaları ile başlayan program, organik ve ekolojik ürünlerin üretimi, ekolojik denge ve doğaya etkileri, iklim değişikliği gibi konulara ilişkin sunumlar ile devam etti.

Programın ikinci günü, Yambol EuroClub Women tarafından düzenlenecek olan Uluslararası Sergi ve organik üretim tesislerinin ziyareti ile devam edecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.