Edirne Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Edirne Kırmızısı logosunu arıyor

EDİRNE KIRMIZISINI KENT BELLEĞİNE KAZANDIRMAK İÇİN YOĞUN BİR ÇABA HARCAYAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, “EDİRNE KIRMIZISI STRATEJİK PLANI” DAHİLİNDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Edirne Kırmızısı logosunu arıyor
417 views
16 Kasım 2020 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Edirne Kırmızısını kent belleğine kazandırmak için yoğun bir çaba harcayan Trakya Üniversitesi, “Edirne Kırmızısı Stratejik Planı” dahilinde çalışmalarına devam ediyor.

Edirne Kırmızısına kurumsal bir kimlik kazandırmak için harekete geçen üniversite yönetimi, Türkiye genelini kapsayan ödüllü bir logo tasarım yarışması düzenleyerek rengi yeni logosuyla buluşturuyor.

Edirne’nin unutulmaya yüz tutmuş değerlerinden biri olan Edirne Kırmızısını kent kimliğine kazandırmak adına bilimsel, kültürel, sanatsal ve birçok alanda çalışmalar başlatan Trakya Üniversitesi, Edirne Kırmızısının yeni logosunu belirliyor. 16 Kasım – 18 Aralık 2020 tarihleri arasında Türkiye genelinde düzenlenecek yarışma sonrası Edirne Kırmızısı kurumsal logosuna kavuşacak. 30 Aralık 2020 tarihinde sonuçları açıklanacak olan yarışmaya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve Türkiye’de ikamet eden herkes başvurabilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi olarak oluşturuldukları “Edirne Kırmızısı Stratejik Planı” dahilinde projeleri bir bir hayata geçirdiklerini belirterek “Şimdi de Edirne Kırmızısı rengine kurumsal bir kimlik kazandırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Edirne Kırmızısını ulusal ve uluslararası alanda en iyi temsil edecek logoyu belirlemek için kolları sıvadık. Hem renkle hem de şehrimizle özdeşleşen, rengin kimliğini ön plana çıkaracak bir logo arıyoruz” dedi.

Başvurular, 16 Kasım 2020 – 18 Aralık 2020 tarihleri arasında edirnekirmizisi@trakya.edu.tr adresine mail yoluyla gönderilebilecek. Dereceye giren logo 30 Aralık 2020 tarihinde ilan edilecek.

Her yarışmacının en fazla üç eserle katılacağı yarışmanın seçici kurulu şu isimlerden oluşuyor:

“Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu / Trakya Üniversitesi Rektörü, Prof. Melihat Tüzün / Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı, Prof. Caner Karavit / Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi, Dr. Öğr. Üyesi İlter Alkan / Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi, Dr. Öğr. Üyesi Zehra Atabey / Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi, Öğr. Gör. Kıvanç Ada / Trakya Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu, Orkun Akman / Trakya Üniversitesi Edirne Kırmızısı Projeler Koordinatörü.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.